school26
 
Ласкаво просимо до знайомства з нашою школою!

Адміністрація школи

Денисенко Ірина Миколаївна - директор школи, вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Шевченко Лариса Степанівна - заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти

Вербова Лілія Олександрівна - заступник директора школи з навчально-виховної роботи початкових класів, вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії
Поліщук Ярослава Володимирівна - заступник директора школи з виховної роботи, вчитель основ здоров’я, економіки, технології, спеціаліст вищої категорії

Методична комісія вчителів початкових класів завітати

Піонт Валентина Миколаївна - голова МК, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти
Сьоміна Валентина Григорівна - вихователь групи продовженого дня, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник народної освіти
Квятковська Наталія Юріївна - вчитель початкових класів, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник народної освіти
Жмуйда Ірина Станіславівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Сторожук Оксана Петрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Шашвердян Наталія Сергіївна - вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії
Піскун Світлана Петрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії
Вербова Лілія Олександрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії
Маценко Тетяна Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
Лисенко Марина Миколаївна - вчитель початкових класів, спеціаліст
Романчук Наталія Ярославівна - вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії
Біленко Анна Сергіївна - асистент вчителя, спеціаліст
Степаненко Олена Петрівна - асистент вчителя, спеціаліст
Трилевська Наталія Володимирівна - асистент вчителя, спеціаліст вищої категорії
Бєлозор Лідія Григорівна - вихователь групи продовженого дня, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник народної освіти

Методична комісія вчителів суспільно-гуманітарних наук завітати

Голікова Юлія Анатоліївна- голова МК, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Стахівська Ніна Петрівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Хавалджи Лідія Вікторівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст другої категорії
Олійник Наталія Михайлівна - вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Сергієнко Сергій Анатолійович - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
Ткаченко Людмила Іванівна - вчитель історії та правознавства, спеціаліст

Методична комісія вчителів зарубіжної філології завітати

Юрко Ольга Василівна - голова МК, вчитель англійської та французької мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Левченко Тамара Михайлівна - вчитель російської мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти, заслужени вчитель України
Бунчук Юлія Олександрівна - вчитель англійської мови, спеціаліст першої категорії
Линник Олена Володимирівна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
Саченко Леся Миколаївна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

Методична комісія вчителів математичних наукзавітати

Завальнюк Олена Bіталіївна - голова МК, вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Хмельницька Валентина Сергіївна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Осадча Наталія Василівна - вчитель математики, спеціаліст першої категорії
Гордієнко Оксана Степанівна - вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Методична комісія вчителів природничого циклу завітати

Стасюк Людмила Василівна - голова МК, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти
Денисенко Ірина Миколаївна - вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Шевченко Лариса Степанівна - вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник народної освіти
Утєнкова Ірина Вікторівна - вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Методична комісія вчителів естетичних наук завітати
Смірнова Валентина Володимирівна - вчитель музики, спеціаліст вищої категорії
Стецик Алла Леонідівна- вчитель музики, спеціаліст першої категорії
Головня Людмила Володимирівна - вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії
Поліщук Ярослава Володимирівна - вчитель основ здоров’я, економіки, технології, спеціаліст вищої категорії
Осипенко Сергій Анатолійович- голова МК, вчитель фізичного виховання, спеціаліст другої категорії
Власенко Яна Владиславівна- вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст другої категорії

Шкільна бібліотека завітати
Малинська Леся Вікторівна - завідуюча шкільною бібліотекою

Костіна Любов Миколаївна - завідуюча господарською частиною
Кривобородько Лариса Михайлівна - шкільний психолог, соціальний педагог
Дузь Ірина Василівна - медична сестра
Волошинська Ірина Олександрівна - секретар директора

 
Середня загальноосвітня школа №26 м.Києва
телефон: 497-73-22 || E-mail: szh26@ukr.net
Шкільна вітальня || Історія школи || Учням || Батькам || Наші контакти