Ласкаво просимо до знайомства з нашою школою!

Методична комісія вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін працює над методичною темою «Використання сучасних педагогічних технологій на уроках суспільно-гуманітарного циклу».

У процесі роботи над проблемною темою учителі визначили свої методичні теми та працювали над їх теоретичним та практичним удосконаленням.

Голікова Юлія Анатоліївна - Формування життєвих компетентностей на уроках української мови та літератури

Стахівська Ніна Петрівна - Уміння вчитися як ключова компетентність загальної середньої освіти

Бєлозор Лідія Григорівна – Використання інтерактивних методів навчання під час уроків української мови і літератури

Олійник Наталія Михайлівна – Використання методу проекту на уроках історії як засобу формування ключових компетентностей учнів у навчально-виховному процесі

Хавалджи Лідія Вікторівна - Особистісно зорієнтований підхід до навчання та виховання

Вчителі методичної комісії спрямували свою діяльність на те, щоб активними співтворцями навчально-виховного процесу стали учні, адже саме вони є суб’єктом пізнання. Кожен школяр долучався до співпраці в колективній, груповій діяльності. З цією метою учителі-філологи проводили уроки за інтерактивними технологіями: урок-гра, урок-дослідження, урок-диспут, урок-конференція, урок-конкурс, урок-практикум, урок-подорож та інші.

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності роботи МК є робота з обдарованою молоддю, головними завданнями якої є плекання любові до рідної мови, історії, культури, формування творчої особистості. Показниками такої роботи стають Шевченківські дні, предметні тижні, творчі позашкільні конкурси громадянського напряму, День рідної мови, День української писемності, ювілейні літературні дати. Приділяється також увага щодо залучення учнів до роботи МАН “Дослідник”. У цьому році 3 учнів нашої школи посіли призові місця в районі: Мамедова Айсу (11-А) - ІІІ місце, Заречанський Данило (9–А) - ІІІ місце, Яцьковий Владислав (9 – А) – ІІІ місце.

Були проведені шкільні олімпіади з української мови і літератури, історії та правознавства. На жаль, цього року лише Яцьковий Владислав (9-А) здобув для школи призове III мі

сце (українська мова). Учениця 8-А класу Мельник Софія посіла II місце у районному етапі конкурсу "Київ - місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати" у номінації «Краща авторська проза». Також Мельник С. здобула II місце й у міському етапі цього ж кункурсу. Учень 6-А класу Валюх Андрій посів ІІІ місце в Мовному міжнародному конкурсі ім..П.Яцика. Також Валюх Андрій здобув IIІ місце у районному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Учителем Голіковою Ю.А. був проведений бінарний урок української та англійської мови разом з учителем англійської мови Бунчук Ю.О. Учні із задоволенням працювали на такому уроці. Їм було дуже цікаво бачити перед собою одразу двох вчителів. Вони радо виконували завдання й побажали проводити такі уроки частіше.

Учитель Хавалджи Л.В. провела урок узагальнення знань з теми «Дієслово» у нестандартній формі - ярмарку. Були цікаво та влучно підібрані завдання, було багато ігрових моментів. А наприкінці уроку діти й вчителі поласували смачними варениками.

Учитель-методист Олійник Наталія Михайлівна провела для учнів старшої школи семінар з правознавства «Ти - людина, отже, маєш права». Учні 9 класу підготували доповіді про права і обов’язки громадян. Учасники заходу намагались з'ясувати суть понять «права людини» і «свободи людини», розкрити особливу роль прав і свобод людини у відносинах людини і держави.

18 листопада учителями української мови Голіковою Ю.А. та Стахівською Н.П. було проведено загальношкільний захід «Мойсей української нації», присвячений 160-річниці від дня народження І.Я.Франка. Глядачі могли побачити інсценізації творів Франка, прослухати його поезії та пісні на слова поета.

У заході взяли участь учні середньої та старшої школи. Були представлені інсценізації з відомих творів видатного письменника: «Фарбований Лис», «Украдене щастя», «Лисичка і Журавель», «Перехресні стежки», «Захар Беркут». Учні активно і з задоволенням готувалися до цього свята. Отримали задоволення всі: і актори, і глядачі, які висловили побажання проводити більше таких заходів.

 
Середня загальноосвітня школа №26 м.Києва
телефон: 497-73-22 || E-mail: szh26@ukr.net
Шкільна вітальня || Історія школи || Учням || Батькам || Наші контакти