school26
 
Ласкаво просимо до знайомства з нашою школою!

Педагоги активно впроваджують у навчально-виховний процес інноваційні технології, що зумовлено необхідністю створення умов для особистісного становлення школяра, його повноцінної самореалізації: «… у сучасній школі вектор естетичного виховання спрямований не лише на набуття художніх знань і вмінь, а, насамперед, є універсальним засобом особистісного розвитку школяра на основі виявлення індивідуальних здібностей, естетичних потреб та інтересів».

Під час навчального року, вчителями МК були організовані та проведені лінійки до визначних дат,святкові концерти до дня Вчителя, до Нового Року, до міжнародного дня жінок,святково прикрашено актовий зал школи, дано ряд відкритих уроків та виховних заходів,проведено різноманітні змагання з фізичної культури та захисту вітчизни, підготовлено виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва на Новорічну тематику, до дня школи. У вересні у нашій школі відбувся Олімпійський тиждень під керівництвом вчителів фізичної культури Дем’янюк Р.А.

У спортивному залі були проведені “Малі Олімпійські ігри” для учнів 5-х класів. Змагання відбувалися на високому рівні. Учні 5-А класу на отанніх хвилинах вибороли перемогу. Для учнів молодшої школи відбувалася вікторина на спортивну тематику. Перемогу отримав 2-А клас. Відбувся інтерактивний урок для учнів молодної школи, який підготовили випускники.

У жовні у Солом’янському районі відбулися змагання з футболу “ Шкіряний м’яч”. Команда нашої школи , на чолі з капітаном Пархоменком Дмитром змагалися на досить високому рівні , але поступилися 159 школі.

Вчитель фізкультури Дем’янюк Р.А. у лютому провела шаховий турнір “Кришталева тура”. Перемогу вибороли серед учнів молодшої школи Шевченко Є. учень 4-Б класу та Тодосієнко П. учениця 3-А класу, серед учнів 5- 9 класів перемогу отримали Холод О. учениця 9-Акласу та Величко М. учень 7-Б класу. Вони з гідністю представляли нашу школу у районному етапі даного турніру.

У лютому вже траційно проводять у Солом’янському районі змагання з сімейного спорту ”Мама, тато , я- спортивна сім’я”. Цього року нашу школу представляла сім’я учня 3-А класу Ковтуна Д. Сім’я Дениса хоча і не посіла призового місця але була зовсім не далеко від перемоги.

Зустріч з інспекторами поліції організувала Поліщук Я. В. на початку жовтня. Гості провели практичне заняття з ПДР”Безпечна дорога до школи”.

Ні одне свято школи не відбувається без посильної праці вчителів кафедри : Поліщук Я.В., Стецик А.Л.,Смірнової В.В. Педагоги та учні нашої школи підготували вишуканий концерт з нагоди Дня Вчителя.

Щороку , коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски , ми відзначаємо свято весни, надії та любові. Зі сцени лунали пісні, дівчата дивували своїми танцями, ведучі розважали дотепними жартами. Святкові заходи принесли всій шкільній родині натхнення та гарний настрій. Стецик Алла Леонідівна організувала та провела чудовий концерт до Дня Перемоги ”Пісні, опалені війною”.

Вчителі Смирнова Валентина Володимирівна та Головня Людмила Володимирівна проводили майстер-класи з гри на музичних інструментаз та вирізання квіточок. Цікаво було не тільки учням молодшої школи а й старшокласникам.

Поліщук Ярослава Володимирівна організувала лінійку до Дня Школи, де учні були нагороджені почесними дипломами та грамотами за успіхи у навчанні та спорті. На святковій лінійці було завершено проект “Квітуча Україна” та почесно відкрито карту України над якою працювали учні та батьки всієї школи. Після лінійки Алла Леонідівна запросила усіх присутніх на святковий ярмарок.

На протязі року Ярославою Володимирівною було проведено акцію “Зелена п’ятниця”. Збір макулатури. І ось на лінійці було підведено підсумки який клас здав найбільшу кількість макулатури. Переможцем виявився 7-А клас. Учні цього класу мали честь висадити дерево.

 
Середня загальноосвітня школа №26 м.Києва
телефон: 497-73-22 || E-mail: szh26@ukr.net
Шкільна вітальня || Історія школи || Учням || Батькам || Наші контакти