Ласкаво просимо до знайомства з нашою школою!

Вітаємо тебе, мaйбутній першокласнику 2018!

Першого вересня відкривається перша сторінка шкільного життя для мешканців Країни Школярії. Саме ти маєш змогу приєднатися до нас і стати справжнісіньким школярем


07.06.2018 о 17.00 год Шановні батьки майбутніх першокласників! Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» ( Наказ МОНУ № 367 від 16.04.2018 року) зарахування дітей до першого класу на вільні місця проводиться шляхом жеребкування, яке відбудеться 07.06.2018 о 17.00 в актовій залі школи.
Додатково повідомляємо, що станом на 01.06.2018р. кількість вільних місць складає 17, поданих заяв 43. Жеребкування проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості. У разі відсутності під час жеребкування одного з батьків дитини або уповноваженої ними особи жеребок замість них дістає з пристрою визначений конкурсною комісією член цієї комісії.
З 7 листопада 2017 р. у школі розпочалися курси підготовки дітей до 1 класу. В нашій школі вивчається: англійська мова та російська мова, комп’ютерна грамота, хореографія з 1 класу; введено вивчення французької мови з 5-го класу.
Завдяки заняттям Ваша дитина отримає базові початкові навички перебування у школі, познайомиться із шкільним життям.

Щотижня маленькі майбутні першачки матимуть змогу опановувати ази "першокласника". А допомагатимуть їм наші вчителі початкової школи.
Ваша дитина зможе записатися та відвідувати шкільні гуртки. Детальніше...

Твої майбутні перші вчителі
Я - Квятковська Наталія Юріївна. Моя доля - навчати дітей. Я – вчитель за покликанням. Я не можу уявити себе ніким іншим, як учителем. Викладання стало моїм життям, моєю поживою; воно нероздільно зв’язане з ним. І не дивно, що вчительська справа стає у мене вільним мистецтвом, і я на всіх своїх учнів накладаю печать свого духу! Як я знаходжу своє щастя у викладанні, так можна вважати щасливими тих, хто у мене вчиться.
Я - Піскун Світлана Петрівна. Ще з дитинства я стала прихильницею інтелігентної професії – вчитель. Мені пощастило, що я працюю в школі, де панує культ знань, де працюють справжні майстри, тому я сміливо дивлюсь у майбутнє. Впевнена, що наші вихованці зможуть бути самостійними і стрімко йтимуть до цілей відважно й сміливо, бо школа саме до цього готує. Моя мрія – стати вчителем здійснилась, і вже зараз я знаю «поезію» і «прозу» цієї професії. Учитель – це не тільки привітання й квіти у свята, це щирі посмішки дітей, їх любов, тепло сердець.


До уваги батьків першокласника!

Прийом документів
з 23.04.2018р. по 31.05.2018р. в кабінеті директора
понеділок- п’ятниця з 10.00 год. до 17.00 год.
субота з 10.00 год. до 13.00 год
До заяви батьків додаються:
1. Свідоцтво про народження (оригінал)
2. Ксерокопія свідоцтва про народження
3. Медична довідка
4. Одна фотокартка дитини
5. Документи подаються у файлі

Критерії підготовленості дитини до школи:


Запам’ятайте, ваша дитина готова йти до школи, якщо:
— правильно вимовляє всі звуки;
— замість молочних зубів виросли (або ростуть) постійні;
— має добрий зір та слух;
— має гарний апетит та міцний сон;
— уміє користуватись ножицями;
— правильно зауважує, що відбувається довкола;
— полюбляє слухати оповідання, що ви їй читаєте, вміє їх переказати;
— уміє малювати;
— уважно переглядає дитячі фільми і вистави, вміє розповісти, що їй сподобалось;
— уміє відгадувати прості загадки;
— охоче грається з дітьми;
— прибирає за собою іграшки;
— уміє складати пазли і конструктори;
— не плаче і не сердиться, коли програє у настільних іграх;
— не соромиться в присутності інших людей.
 
Середня загальноосвітня школа №26 м.Києва
телефон: 497-73-22 || E-mail: szh26@ukr.net
Шкільна вітальня || Історія школи || Учням || Батькам || Наші контакти