school26
 
Ласкаво просимо до знайомства з нашою школою!

Запрошуємо учнів школи до гуртків!

З метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у школі організовано роботу гуртків за інтересами.
Візитка Назва гуртка Керівник
1

Бібліотекознавці

Малинська Л.В., бібліотека, 4 поверх
2

Хор молодших класів

Ні один концерт у школі не відбувся без виступу хорового колективу на чолі із Валентиною Володимирівною. Педагог професійно ставить голоси молодих хористів. Завдяки її професійності та майстерності наш хор здобуває призові місця на різноманітних конкурсах.
Смірнова В.В. (каб.403), понеділок 14:30-16:00
3

Ганбол

Гурток з ганболу працює в школі вже не перший рік. Цього навчального року заняття були організовані для учнів 3-6-х класів. Діти активно відвідують секцію. Під час занять активізовується руховий режим дітей, розширюються їх знання з футболу, рухові вміння та навички, формуються у дітей потреби до регулярних занять фізичними вправами.
Осипенко С.А. (спортивна зала)
4

Гурток “Веселкове розмаїття”

Робота з учнями 1-4-х класів включає ліплення (зображення в об’ємі з пластиліну, глини, солоного пластичного тіста). Робота з учнями 5-11-х класів спрямована на формування творчої особистості, розвиток індивідуальності дитини. Бо вміння творчо працювати – необхідне художнику, скульптору, дизайнеру, архітектору, урбаністу – людям усіх творчих професій.
Власенко Я.В. (каб.402)
5

Гурток "Юні музеєзнавці", 5-8 класи

Гурток існує на базі шкільного музею "Пам’яті захисників Брестської фортеці". Ідея гуртка та і взагалі музею - привчати дітей до того, що проходять тисячоліття, залишається залізо, і тільки людину повернути не можна. І коли у музуї з’явились сняряди з АТО (їх взагалі підняти не можна), то дивуєшся я к ті хлопці їх тягають. "Хіба військові дії на сході нашої країни не трагедія сьогодення?", - підводить до думки юних музеєзнавців Левченко Т.М., керівник гуртка.
Левченко Т.М. (каб.307, вівторок 15:30-17:00)
6

Драматичний гурток "Пам’ять"

Органічним продовженням уроків літератури і мови є театр «Пам’ять», який юні актори називають «острівцем спілкування» і «своєю любов’ю». Учасникам театру пропонуються різнопланові завдання, щоб вони змогли відчути себе в різних театральних іпостасях: як режисера і директора, художника і костюмера, гримера і актора. Робота шкільного театру «Пам`ять» під керівництвом Т.М. Левченко передбачає позитивні наслідки у справі збереження та відродження історії, культури, виховання національної самосвідомості, духовного збагачення особистостей. Дуже велика робота проводилася шкільним театром „Память” і його керівником Левченко Т.М. «Мобільний музей – театр » наче наближує віддалені у часі події до наших сучасників.
Левченко Т.М. (каб.307, четвер 16:00-18:45)
7 >

Студія арт-дизайну

На заняттях гуртка діти опановують основними навичками графічного дизайну й необхідними для цього теоретичними знаннями. Кожне занняття складається з теоретичної частини (у вигляді бесіди вчителя з учнями) та практичної роботи за комп’ютерами.
Завальнюк О.В. (каб.407, понеділок 16:00-16:45, вівторок 16:00-16:45, четвер 16:00-16:45)
8

Гурток «Екологічною стежиною»

Ми усвідомлюємо, що громадянське становлення свідомості не можливе без формування екологічної культури учня, гармонії його з природою. У школі проводяться конкурси плакатів, малюнків на природоохоронну тематику, композицій з квітів. Члени гуртка «Екологічною стежиною» вивчають історію рідного краю, вирішують екологічні проблеми.
Стасюк Л.В. (каб.210)
9

Гурток "Творча майстерня"

Це дитяча творча майстерня з надбанням творчої й практичної діяльності учнів, педагогічну унікальність якого складають різновиди пізнавальної, естетичної та художньої діяльності: художня вишивка, нанизування бісеру, плетіння гачком. Мета гуртка полягає в тому, щоб виховати у гуртківців творчу особистість. Окрім традиційних видів рукоділля діти виготовляють роботи в техніці орігамі, квілінг, ізонитки, колажі з природніх матеріалів.
Головня Л.В. (каб.410)
10

Карате

Сьогодення вимагає володіти мистецтвом самозахисту. Викладач навчає гуртківців основам карате.
Макаренко Р.М. (спортивна зала)
12

Гурток журналістики

Линник О.В. (каб.305)
13

Гурток "Хімічна формула"

Утєнкова І.В. (каб.213)
14

Гурток "Вокальний спів"

Стецик А.Л. (каб.404)
15

Гурток "ЮІР"

Поліщук Я.В. (каб.304)
17

Гурток "Юний пожежний інспектоР"

Поліщук Я.В. (каб.304)
 
Середня загальноосвітня школа №26 м.Києва
телефон: 497-73-22 || E-mail: szh26@ukr.net
Шкільна вітальня || Історія школи || Учням || Батькам || Наші контакти